Najnovšie recenzie zo sekcie Umývačky riadu

Bosch SMI4HTS00E

Bosch SMI4HTS00E

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 7. apríla 2024

(naposledy upravené 7. apríla 2024)

Zakúpený v StavbaEU.sk

Je to moja prvá umývačka. Je priestranná, horný šuflík sa dá nastaviť na 3 výšky, mám ju ešte krátko, ale zatiaľ umyla bezchybne všetok riad.

Electrolux EEM63301L

Electrolux EEM63301L

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 5. apríla 2024

(naposledy upravené 5. apríla 2024)

• Spoľahlivá, osvedčená značka
  • Premietanie času na podlahu
  • Zásuvka na príbory
  • Ovládanie
  • Krátky prívodný kábel

Veľmi dobrá umývačka, ideálna do menších kuchýň. Až na zopár nepodstatných vecí ohľadom riešení košov super.
Ovládanie už nemôže byť jednoduhšie, ľahké je aj prvotné nastavovanie. Pri niektorých programoch však čas nezodpovedá skutočnosti (t.j. dvierka sa otvoria i napriek tomu že program stále bež!?) Inak super. Veľmi dobrým pomocníkom je premietanie zostatkového času na podlahu a samozrejme aj zásuvka na príbory. V dolnom koši sú obe opierky tanierov sklápateľné, no v strednom je jedna pevná (tá mohla byť tak isto sklápateľná, ale čo už?) Skritizovať musím ale pomerne krátky prívodný kábel. (firma by istotne neskrachovala keby bol dlhší o cca 0,5 - 1m)

Klarstein Amazonia Mini

Klarstein Amazonia Mini

Overený zákazník Klarstein Roman

Pridané: 3. apríla 2024

Zakúpený v Klarstein

• Už nemusím umývať riady na dovolenke!!! Výborná a len 5l vody!!!

Nemám mínus, len keby bola menšia, ale už by som do nej nezmestil riady!!!

BEKO BDFN26430X

BEKO BDFN26430X

Overený zákazník Alza.sk Patrik

Pridané: 2. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

Prvé umývanie fakt zašpinený riad, veľmi sme boli milo prekvapený. Vysušené pekne umyté. Kvalitná a lacnejšia umývačka, vrelo odporúčam.

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Klarstein Amazonia Eco 8

Overený zákazník Klarstein Milan

Pridané: 30. marca 2024

Zakúpený v Klarstein

Ešte so neinštaloval... neviem posúdiť prevádzku, ale dodanie i stav je v poriadku. Hľadal som niečo na vsunutie do kuchynskej linky a všetko bolo cez 81 cm - čo nám nevyhovovalo. Toto je je rozmerov elektrickej rúry takže nebude na zemi a bude vsunutá do skrinky...

Midea MFD45S200B.1

Klarstein Amazonia 6

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 21. marca 2024

Zakúpený v Electronic Star

Amazoniu 6 som si vybral aj preto že má malé rozmery a už sa mi nechce stále umývať riady ručne. Určite pomôže každému. Je to dobrý pomocník

Gorenje GI642D60X

Gorenje GI642D60X

Overený zákazník e-spotrebice julo

Pridané: 21. marca 2024

Zakúpený v e-spotrebice

• akciová cena ok + výhoda predlžená záruka 5 rokov po aktivácii, zatiaľ pracuje ok, samootváranie dvierok po umytí na sušenie
  • treba dávať pozor pri nastavovaní výšky na nožičkách umývačky, hlavne v zadnej časti.
Bosch SMS4HVI33E

Beko BDFN26646WC

Beko BDFN26646WC

Overený zákazník Beko Shop Overený zákazník

Pridané: 12. marca 2024

(naposledy upravené 7. apríla 2024)

Zakúpený v Beko Shop

• Pracuje perfektne
Bosch SMS25AI05E

Bosch SMS25AI05E

Overený zákazník Andrea Shop Jarka hc

Pridané: 11. marca 2024

Zakúpený v Andrea Shop

Ma všetko čo som chcela , tejto značke dom verná,

Electrolux EEM48321L

Electrolux EEM48321L

Overený zákazník Vstavanespotrebice.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 2. marca 2024

(naposledy upravené 2. marca 2024)

Zakúpený v Vstavanespotrebice.sk

• Mame je 2t, jedina vyhoda je ,ze umyva dobre, program 1h30min staci na umytie bezneho riadu. Ale tym vyhody koncia.

Nie som vobec spokojna. Kvalita prevedenia,hlavne upevnenie košov je velmi labilne, pri vytahovani priborova zasuvka lieta sprava do lava, kos na pohare to iste. Nechapem tie pozitivne recenzie, asi nemali s cim porovnat. Mali sme predtym Bosch a lutujem,ze sme opat nekupili tuto znacku. Horny kos NEMA vobec tie DRZIAKY na pohare a misky v dvoch radoch,iba v 1 ( co je nanic), lebo vsetko v nom lieta, riad sa obuchava pri vytiahnuti, pohare padaju. Misky nie je ako opriet stabile o seba v 45st.uhle,chybaju uchyty. Taniere sa ukladaju zozadu dopredu,takze ked nalozite par, cely predok kosa sa zdvihne ,prevazia ho taniere a vyleti z kolajnic tak lahko,ze je to az nebezpecne. Vsetky kose posobia ako vyhegane, plast modrocierny , ktory je čielkom a uchytkou , vyzera ako hrackarsky...a este ... dvierka sa otvaraju tak strasne rychlo a ko vybehane, ze uz ma 2x buchli do stehna a mam modriny od uchytky.. cele zle ! Neodporucam, radsej priplatit a ist do Bosch ..
praktickost a kvalita materialov 0.

Reakcia značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že tento model myčky zcela nenaplnil Vaše očekávání a rozložení košů nevyhovuje Vašim preferencím. Při vysouvání spodního koše může jeho chod ovlivnit právě rozložení umístěného nádobí. Pokud jsou například uvnitř koše pouze talíře v jeho jedné části a zbývající část koše prázdná, tak může při vysouvání dojít k uvolnění z vodící části koše. Nastat pak může popisované překlápění. Není nutné plnit koš pouze z jedné části, ale je dobré předcházet k výraznějšímu nerozložení náplně. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Model EEM48321L má závěsy dveří připravené pro dekor dveří do 10 kg (optimální je do 7,5 kg). Pokud jsou instalované dveře těžší, tak je třeba provést výměnu závěsů za silnější. Jedná se pak o nesprávnou instalaci a při větší zátěži dveře nedrží otevřené a padají dolů. Pro možnost výměny kontaktujte prosím přímo naše Zákaznické centrum. Pevně věříme, že bude myčka i přesto sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Team Electrolux

Mora IM 535

Mora IM 535

Overený zákazník DOMOSS Lívia

Zakúpený v DOMOSS

Produkt som si vybrala ,lebo výrobky Mora boli vždy kvalitné,v spolupráci s Gorenie sa kvalita iste zvyšuje a doma mám skoro všetky výrobky Gorenie a som s nimi veľmi spokojná.Používam ich už 30 rokov.

HOOVER HF 5B2S1PX

HOOVER HF 5B2S1PX

sedikj.123@gmail.com [email protected]

Pridané: 2. marca 2024

(naposledy upravené 2. marca 2024)

• 3 vrtule na vodu (aj nad pribornikom)
  • lepsi a reaktivnejsi display oproti starsej generacii
  • energeticka trieda
  • ucinnost umyvania
  • 15 sad riadu (uprednostnujem viac)

Umyvacku som vymenil po starsom, nie tak podarenom modely, a som zatial spokojny so vsetkym. Cenova hladina v porovnani s vykonom je primerana.

Bosch SMS6ECI04E

Bosch SMS6ECI04E

Overený zákazník Alza.sk Inga

Pridané: 1. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

Výrobok je tichý , spotreba vody super 9 litrov, má 8 programov využitie úsporný režim , odložený štart , polovičný, sklo . Bosch je kvalita komplet nerez a smart . Za mňa spokojnosť .

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25