LG DF273FWS 0 recenzií
voľne stojacia umývačka • s predným panelom • šírka 60 cm • príborová zásuvka • 14 súprav riadu • energetická trieda A • hlučnosť 44 dB • automatické otváranie dvierok • 10... Celý popis
534 €
Doprava 6 €, Na sklade
Garantovaný nákup z LGshop.sk. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
LG DF273FWS
Odporúčané ponuky (1) LG DF273FWS
Najlacnejšie ponuky (7) LG DF273FWS 92% (2 709×)Na sklade 1 ocenenie
DF273FWS umývačka riadu 60 cm LG
DF273FWS umývačka riadu 60 cm LG
100% (203×)Na sklade 1 oceneniePredĺžená záruka
LG DF273FWS
LG DF273FWS
97% (677×)Na sklade 1 ocenenie
LG DF273FWS voľne stojaca umývačka riadu (DF273FWS)
LG DF273FWS voľne stojaca umývačka riadu (DF273FWS)
61% (398×)Na sklade
DF273FWS umývačka riadu 60 cm LG
DF273FWS umývačka riadu 60 cm LG
91% (12 112×)Info v obchode 2 ocenenie
LG DF273FWS - Umývačka riadu
LG DF273FWS - Umývačka riadu
Recenzie (0) LG DF273FWS Hodnotenia produktu LG DF273FWS
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu voľne stojacia umývačka • s predným panelom • šírka 60 cm • príborová zásuvka • 14 súprav riadu • energetická trieda A • hlučnosť 44 dB • automatické otváranie dvierok • 10 rokov záruka na motor • SmartRack+™ – lepšia flexibilita na vkladanie riadu rôznych veľkostí • Wi-Fi pripojenie, aplikácia LG ThinQ • Dual Zone – umývanie rozdielnymi tlakmi • bezpečnostné prvky: Aqua Stop, detská poistka • V × Š × H: 85 × 60 × 60 cm
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
{"Obľúbené kategórie":[["Hrudné pásy","https://hrudne-pasy.heureka.sk/"],["Cumlíky","https://cumliky.heureka.sk/"],["Auto Hi-Fi","https://auto-hi-fi.heureka.sk/"],["Odrazové dosky","https://odrazove-dosky.heureka.sk/"],["Sitká na čaj","https://sitka-caj.heureka.sk/"],["Dojčenské mlieka Beba 3","https://dojcenske-mlieka.heureka.sk/f:16311:228801;19590:8898660/"],["Prípravky na čistenie pleti s kyselinou hyalurónovou","https://pripravky-na-cistenie-pleti.heureka.sk/f:36758:1/"],["Multimediálne centrá Xiaomi","https://multimedialne-centra.heureka.sk/f:11015:8593033/"],["Terária pre žaby","https://teraria.heureka.sk/f:42905:1/"],["Chémia pre vírivky","https://bazenova-chemia.heureka.sk/f:31646:41426576/"]],"Vybrané značky":[["Umývačky riadu Smeg","https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3339:136837/"],["Umývačky riadu Philco","https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3339:127268/"],["Umývačky riadu Haden","https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3339:51025968/"],["Umývačky riadu LG","https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3339:25785/"],["Umývačky riadu Midea","https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3339:113370/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať frézku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-frezku-c1332-19470/"],["Ako vybrať mäsovo-zeleninový príkrm?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-masovo-zeleninovy-prikrm-c3089-19906/"],["Ako vybrať prípravok na čistenie pleti?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-pripravok-na-cistenie-pleti-c1763-19796/"]],"Vybrané produkty":[["Redo Incanti CC26","https://tienidla.heureka.sk/redo-incanti-cc26/"],["AVG Driver Updater 1 zariadenie, 1 rok, duw.1.12m","https://optimalizacia-a-ladenie.heureka.sk/avg-driver-updater-1-zariadenie-1-rok-duw-1_12m/"],["Brubeck vlna čierne","https://boxerky-tanga-slipy.heureka.sk/brubeck-vlna-cierne/"],["2Kids Toys Lezecké úchyty 5 ks menšie","https://detske-steny.heureka.sk/2kids-toys-lezecke-uchyty-5-ks-mensie/"],["Écoiffier Nákupný vozík s príslušenstvom","https://detske-obchodiky.heureka.sk/ecoiffier-nakupny-vozik-s-prislusenstvom/"],["Držiak dosky plotu - pravý Farba: Hnedá - RAL 8014","https://prislusenstvo-k-plotu.heureka.sk/drziak-dosky-plotu-pravy-farba-hneda-ral-8014/"],["Oxford šatky comfy NW121 black","https://nakrcniky.heureka.sk/oxford-satky-comfy-nw121-black/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}