Gorenje GV661C60

Spotreba vody na cyklus pri programe Eco
9.6 l

• tichá prevádzka
  • , zakúpené v e-spotrebice

• Najlepšia cena v tomto e shope oproti ostatným .

Spôsob umiestnenia
Automatické otváranie
Počet sad riadu pri programe Eco
Spotreba vody na cyklus pri programe Eco
9.6 l

vstavaná umývačka riadu • kapacita 16 súprav riadu • hlučnosť 44 dB • 5 programov umývania • funkcia SpeedWash • Technológia TotalDry • funkcia ExtraHygiene • rozmery 81,7 × 59,6 × 66,5 cm

Dokumenty

• tichá prevádzka
  • , zakúpené v e-spotrebice

• Najlepšia cena v tomto e shope oproti ostatným .
  • , prevzaté z Heureka.cz
      • Když jsem rozbalil to co mě přišlo, nechápal jsem jak tohle může někdo legálně prodávat.
      • Už vůbec nechápu 5 letou záruku na produkt.

Myčku přivezl dopravce a z auta mě ji podával, za igelitový obal jednou rukou, už to mě zarazilo , neboť starou myčku bosch jsme nesli z baráku dva. Po rozbalení jsem pochopil... Takový fórový výlisek z nerezového slabého plechu, který se při pohybu různě kroutí.. Otevřu myčku zkouším koše , spodní koš jaksi rozměrově menší, že na jedné straně málem padají kolečka dolů mimo pojezd.. vrchní přihrádka na příbory na nějakých vysunovacich lištách které se kříží a tězko se vytahuje a zasunuje bosch má tohle na kolečkách. To usazení do otvoru v lince to nejde ani popsat 3 hodiny a myčka stále se někam krouti a až ji srovnáte, tak že ji zaaretujete šroubky k lince, jak se šroubky přitáhnou hned se ro celé rozhodi a začnou drhnout dvířka a chytat o linku nesmyslně udělané táhla a pružiny oteviraciho mechanizmu. Já to chtěl okamžitě balit a posílat zpátky. Potom ještě si říkám vyzkouším jestli tohle vůbec pojede, jak už jsem psal výše, dolní koš pár talířů koš se vyvrací ven z myčky a při zasunování, padá jednou stranou z pojedu, po umytí má myčka otevírat sama dveře, to činí pouze u dvou programů, ostřikovací ramena jsou nepochopitelně z horní strany plochá po umytí na nich zůstane stát voda a když pohnete malinko z košem horním ven že vyndáte suché nádobí, tak už suché není... Srovnávám s boschem, který stál úplně stejné peníze necelých 12 000. kč. Nemůžu pochopit jak tohle někdo může pustit do prodeje a ještě tomu dávat 5 letou záruku po zaregistrování... Je mi z toho na zvracení, ale někde jsem zaslechl že takhle už teď vypadá každá myčka včetně AEG. PROTO už bych v životě nekoupil takovýhle spotřebič aniž bych ho viděl na vlastní oči rozbalený v prodejně. Myčka by měla být podle udávané hodnoty ještě tišší než bosch, není protože je to jen plechová krabice obalená nějakou plastovou fólií, Bosch je ještě obalen 2-centimetrovou vatou která perfektně odhluční.. Nepíšu recenzi jak 90 procent lidí, kteří vyrobek ještě nevyzkouší a hned recenzují. Prostě jen pro ty co chtěj a tohle si přečtou, neudělejte stejnou chybu jako já a nevěřte tomu co píšou ti co to ještě ani neviděli..!

• , prevzaté z Heureka.cz
      • pripojeni na teplou vodu -> usetri teleso i elektriku
      • mycka v zadni casti vyrez na podlahovou listu
      • ticha
      • , prevzaté z Heureka.cz

Myčka je tichá, pěkně myje. Koše jsou velké, prehledne uspořádané. Velké plus je že po ukončení mýti se otevřou dveře Nic špatného jsem po pár dnech používání nenašla. Takže doporučuji, cena výkon super!!

• , prevzaté z Heureka.cz

Vyrobený je ve Slovinsku a splňuje naše požadavky. Programy včetně hodinového mytí vyhovují.

• Dostatek programů
        • Velká kapacita myčky
        • Nastavitelné koše
        • Kvalita mytí a sušení je výborná
        • Tichý chod

Vestavná myčka s mnoha funkcemi za přijatelnou cenu.

• Tichý provoz
        • Dostatečný prostor
        • Spousta programů
        • Myčka je fajn, není hlučná, nádobí je dobře umyté i na zkrácený program
        • Má automatické otvíraní dveří
        • Jednoduché ovládání

• Tři nastavitelné koše
        • Otevření dvířek po ukončení programu
        • Dobře myje a suší
        • Využitelné programy

Vestavná myčka s mnoha funkcemi za přijatelnou cenu.

• Tři nastavitelné koše s třemi ostřikovacími rameny Prostorná - 16 sad nádobí Tichý chod Spouta vychytaných funkcí a programů

Je plně integrovaná., úsporná, tichá a velmi účinná v mytí i sušení.