Candy CDI 1L949

Displej
Počet súprav riadu
Automatické otváranie

• , zakúpené v MULTI-SHOP

Myčka je fajn, ale tablety nám neboli dodané a pri predaji mali byť súčasťou.

Spôsob umiestnenia
vstavané
Hlučnosť
49 db
Počet programov
Displej
Počet súprav riadu
Automatické otváranie

umývačka riadu • vstavaná • plne integrovaná konštrukcia • energetická trieda A+ • kapacita 9 súprav • kondenzačný systém sušenia • LED displej • 5 programov • polovičná náplň • odložený štart • zvukový signál • Aquastop • hlučnosť 49 dB • šírka 45 cm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MULTI-SHOP

Myčka je fajn, ale tablety nám neboli dodané a pri predaji mali byť súčasťou.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pekne umýva, je tichá. Funguje správne.

Veľkosť a cena.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Svoju prácu vykonáva perfektne, ľahko sa používa!
      • Nie!

Môj predchádzajúci stroj bol rovnaký, len pred 11 rokmi, ale stále funguje perfektne!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Umýva pekne a ticho, zatiaľ som s ňou spokojný! Môžem len odporučiť!
      • Keď som si ho vyberal, bol som si vedomý jeho funkcií, takže mi nič nechýba! Jedinou nevýhodou je, že sa musí zasúvať a vysúvať! : D

Značka, úzky dizajn a cena boli to, čo ma prinútilo vybrať si ho, a neľutujem to!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je pozoruhodne tichá; na rozdiel od starej má polprogram, polhodinový program a funkciu automatického vypnutia štvrť hodiny po skončení programu.
      • Dodáva sa s predĺženou zárukou na 5 rokov! Profesionálne!
      • Jediným problémom bolo, že výrobcom dodané skrutky Torx na upevnenie predného panelu dverí. Tie sa dajú namontovať len pomocou príslušného nástroja. Podarilo sa mi ich utiahnuť skrutkovačom, ale trvalo to niekoľko pokusov a výsledok nebol úplne uspokojivý. Jedna zo skrutiek sa počas uťahovania skrútila. Napriek tomu je zariadenie stále stopercentne použiteľné - len viem, že nie je dokonalé.
      • Okrem toho je to Made in China - ale ako všetci vieme, čo nie je čínske, je dnes falošné. Dúfam, že tento bude rovnako dobrý ako ten predchádzajúci. Päťročná výrobná záruka je celkom upokojujúca!

Predchádzajúci model Candy CDI 45 (veľmi podobný tomuto) nám vydržal 10 rokov bez poruchy po niekoľkých týždňových použitiach; a nechcela som prestavovať našu kuchynskú linku na iný model kvôli jej prípadne iným rozmerom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Umýva za mňa riady a robí to dobre
      • O niečo hlasnejší, než som dúfal, program ECO, ktorý má priaznivé hodnoty spotreby, trvá dlhšie ako 3 hodiny

Hľadal som kompaktný spotrebič s nízkou spotrebou energie a vody