Beko MDFN26431W

Doporučená ponuka Andrea Shop

Na sklade • 1 variant11,9 €94 % • 20 458 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant11,8 €89 % • 4 206 recenziíĎalšie informácie

Automatické otváranie
Počet sad riadu pri programe Eco

• , zakúpené v Andrea Shop

• riad je krásne čistý

mám umývačku len niekoľko dní ,takže ťažko hodnotiť,ale zatiaľ som spokojný. Mám viacej spotrebiče zn. Beko a som s nimi spokojný.

Spôsob umiestnenia
Spotreba vody na cyklus pri programe Eco
11.5 l
Automatické otváranie
Počet sad riadu pri programe Eco

voľne stojaca umývačka riadu • kapacita 14 súprav riadu • energetická trieda D • hlučnosť 47 dB • 6 programov, 5 teplôt • kôš na príbory • 2 sprchovacie úrovne • polovičná náplň • tablety All in one • mechanický Glass Care systém • detský zámok • odložený štart • automatické otvorenie dverí • senzor čistoty vody • Aquasafe • 59,8 × 85 × 60 cm

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

Zatím se kvalita mytí jeví velmi dobře, a tak si myslím,že je v souladu cena a kvalita

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Hodí sa do mnohých hrncov.
    • Programy sú veľmi dlhé. Horná rotačná tryska zapadá do horného koša (mala byť o pol milimetra dlhšia), čo spôsobuje jej neustále padanie, ale inak funguje ticho. V stojane na taniere padajú hlboké taniere. Držiaky na spodnom koši pravdepodobne nie sú v správnom uhle.

Musíte si na to zvyknúť.

• , zakúpené v Andrea Shop

• riad je krásne čistý