Recenzie Whirlpool ADG 2020 IX

Všetky recenzie Whirlpool ADG 2020 IX

Miro

Miro

Pridané: 10. apríla 2015

(Upravené 13. apríla 2015)

• Vyberateľný horný kôš
  • Rýchle umytie 60min aj z šušením a bez pary po otvorený
  • 5x Jar platinum 30kus cena cca 50eur zdarma
  • Plastove mysky za cca 35 eur treba sa zaregistrovať
  • dufam že na nich nezostane voda
  • Kdo urobil chybu mohlo by isť o vynikajúci výrobok
  • predlžená záruka platená
  • Jar si musíte žiadať nie každý predajca vie že je taká možnosť.
  • Návod od výrobcu nie je pre daný výrobok.
  • Energetický štítok aký je realny?
  • Prečo sa nedá pri rýchlom umytí spustiť aj aktívne sušenie mohla by umyť skôr než za hodinu.
  • Ako sa dá realne zistiť ci 6zmysel vôbec funguje?

Pri tejto umyvačke je vysoká cena kvalita by mohla byť podstatne vyšia a jej funkcie potrebujú doladiť.Ja potrebujem umývačku ktorá umyje všetko a pokiaľ nejaké to čidlo nefunguje potrebujem aby sa program dal spustiť zvlášť.4hod eco 0.92 x 4h je to vôbec eco A+++?

• Áno

Zakúpený v Shoppie.sk

• ucinnost umyvania
  • hlucnost
  • predny display
  • pomerne dobre vyriesene usporiadanie riadu
  • vyskovo nastavitelny horny kos
  • 6ty zmysel na ktorom umyje aj zachnutu krupicovu kasu
  • ziadny kudol pary po ukonceni a otvoreni dvierok
  • chyba detska poistka
  • material v ktorom su nozicky (plech) je priliz tenky, lahko sa ohne a nozicky su na krivo, tak ako predne tak aj zadna plastova - strasne, plechy sa daju ohybat holou rukou :-/

skvela umyvacka co sa tyka funkcnosti, kvalita prevedenia obalu - noziciek je katastrofa, treba davat pozor pri posuvani aby sa neohli. inak spokojnost. odporucam

• Áno (2)
Overený zákazník e-spotrebice

Tatiana

Pridané: 14. februára 2015

Zakúpený v e-spotrebice

• perfektne funkcie
  • vyborne rozmiestnenie a usporiadanie vnutorneho priestoru
  • pokial by vstavany model mal aj horny suflicek na pribory,tak ako volne stojaci model,tak by tato umyvacka bola dokonala,ale tak aby vnutorny priestor zostal rovnako velky(to je ale asi problem kvoli vyske)
  • taktiez by nebolo od veci zvazit umiestnenie startovacieho + delete tlacitka hned vedla programovacieho a urobit ich rovnako velke,lebo teraz clovek zakazdym musi lepsie pozerat na panel a hladat malicke nevyrazne startovacie tlacitko medzi niekolkymi malymi podobnymi tlacitkami

V kazdom pripade v porovnani s konkurencnymi vyrobkami podobnej kategorie, ktore sme bohuzial medzicasom odskusali, by som Whirpool umyvacku riadu nemenila za ziadnu inu znacku a aj v buducnosti ma uz nikto na inu znacku viac nenahovori.Moja prva umyvacka bola Whirpool a som rada ze som sa k tejto znacke vratila, lebo odkedy ju mam znova, len najnovsi model,tak konecne u nas doma skoncil denny stres s ukladanim riadu do nejakeho uplne nelogickeho priestoru,ako to bolo u inej znacky,ktoru sme medzicasom doslova so zatatymi zubami pouzivali a ktorej sme sa nakoniec zbavili aj napriek tomu ze bola este plne funkcna a mala len par rokov.Proste ten stres s neustalym chaosom usporiadania vnutorneho priestoru u nas prerastol unosnu mieru.

• Áno (2)
Overený zákazník InterStore.sk

Michal S.

Pridané: 24. júla 2014

Zakúpený v InterStore.sk

• Vyborne parametre
  • nic

Umyvacku mam doma zatial necely tyzden, ale za tych par dni som ju dokladne otestoval a mozem povedat ze som maximalne spokojny. Ma na vyber velke mnozstvo programov, je usporna a aj dizajnovo podarena.

• Áno (1)