Najnovšie recenzie zo sekcie Umývačky riadu

Overený zákazník MALL.SK Sujova Lucia

Pridané: včera, 20:48

(naposledy upravené včera, 20:50)

Je to naša prvá umývačka a sme s ňou na 100 % spokojní :) určite odporúčame

Zakúpený v DOMOSS

+++

Overený zákazník MALL.SK Petra

Pridané: 4. marca 2015

• Spotrebič za super cenu.
  • Kúpu môžem len odporučiť.

Pomer cena a kvalita je super.
Som spokojná s kúpou.

mala,spratná,super programy,jednoduché ovladanie

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2015

Zakúpený v OKAY.sk

• po kratkej skúsenosti zatiaľ ako prednosť tichý chod, pekný dizajn, bezotlačková povrchová úprava
  • maličké nedostatky pri sušení, ale čo je dokonalé

Za rozumnú cenu dobrá kvalita

Electrolux ESL 4500 LO

Electrolux ESF8810ROX

Overený zákazník AZ-europe Overený zákazník

Zakúpený v AZ-europe

• ticha, velka
  • zatial bez zavady....pouzivame ju iba tyzden
  • detska poistka...neda sa vypnut...ked spustite program, tak sa neda zmenit

celkovom sme spokojni

Overený zákazník BONUSKO Katarína

Zakúpený v BONUSKO

• tichá, super programy

Dobrá značka za super cenu.

Overený zákazník MALL.SK Kondor

• vyžšia hlučnosť

cena a výkon je neporovnatelna !!!!!!!

Siemens SN 56V597

Siemens SN 56V597

Overený zákazník DATART.sk Dano

Zakúpený v DATART.sk

• Menili ste staru umyvacku za novu - na zaklade skusenosti so starou (a roznych testov vratane Dtestu a recenzii), som cakal nova umyvacka sice riad umyje, ale nie poriadne.
  • Na nase prekvapenie sme vsak zatial nemali problem s tym, ze by nieco neumyla, resp. dokazala umyt aj to, co sme cakali, ze v ziadnom pripade neumyje (napr. zaschnute zbytky v zavaraninovom pohari s uzkym hrdlom). Takze za kvalitu umyvania davame zatial 100 bodov.
  • Navyse moznost sklapania trnov umoznuje poukladat riadozaj podla potriet
  • aj napriek demonstracnym videam od vyrobcu, do suflika pre pribory sme nedokazali napchat ziadnu naberacky/ine vacsie varechy
  • vnurotne osvetlenie umyvacky svieti pri otvorenych dvierkach aj ked je umyvacka vyschnuta (zbytocna spotreba v pripade, ze chcete umyvacku napr. len vyvetrat)
  • niektore tlacidla ovladania nereaguju dostatocne dobre - ale to sa mi nechce verit, ze by bola nejaka chyba vyroby...skor to, ze sa asi musime najprv naucit, "ako na nu" :)
  • vonkajsi display by mohol byt trocha vacsi
  • otlacky prstov na prednom paneli

Vyborne umyva, ticha, kvalitne vyhotovenie, moznost naukladania akehokolvek riadu...zatial vrele odporucam

Whirlpool ADG 6240/1 A ++ IX

Meno Meno

Pridané: 28. februára 2015

• 3,3 roky sla bez problemov
  • po 3,3 roka error E09 - chyba topneho telesa - nutna vymena aj s cerpadlom

Cena dielu cca 150 E neviem co praca, nova podobna cena od 350 - 450. Za poslednych 6 rokov mi odili dve Bosky, cca 1 rok po zaruke. Mam podozrenie ze konstrukcia urcitych, ale kritickych dielov je presne na hrane 4 roky.

Overený zákazník HEJ.sk Dušan

Zakúpený v HEJ.sk

• tichý chod, dobrý dizajn, úsporné umývanie, jednoduchá montáž, dlhé hadice na prívod vody a odpad
  • trochu horšie rozloženie priestoru na umývanie - nepraktický zásobník na príbory, časovo dlhšie umývacie programy.
  • Chýbal slovenský/český návod na obsluhu

Produkt bol zakúpený na odporučenie známeho. Veľká spokojnosť. Jednoduchá montáž vďaka dostatočnej dĺžke hadíc.
Prvé spustenie pre neskúsených (prvá umývačka) trochu náročnejšie, nakoľko nebol pribalený manuál v slovenčine alebo češtine, musel som ho dohľadávať cez internet.

Whirlpool ADP 8070 WH

Bosch SPV 43M10

Bosch SPV 43M10

murolive murolive

Pridané: 27. februára 2015

• ticha, mala spotreba vody, ziadne zbytocne programy,svetelny ukazovatel..instalacia mi trvala cca 1 1/2 cca . Najviac prace bola instalacia dvierok. Doteraz som mal znacku Whirpool cca 8r ktoru som pouzival kazdy den. Dal som na nemecku znacku tak uvidim aka bude zivotnost.
  • Zaujimave je ze na konci hadice ktora prijma vodu je vec ktoru neviem indentifikovat :o) podla mna je to pristroj na nicenie vodneho kamena.
  • zatial nemam nic proti, chyba slovensky navod.

umyvacku mam asi mesiac..zatial nemam proti umyvacke nic.. urcite by bolo fajn zistit ako sa bude spravat umyvacka o niekolko r neskor pretoze si myslim kazda nova vec by mala ist na 100%. Bosch beriem ako zaruku dobreho produktu mam od tejto spolocnosti skoro vsetky domace spotrebice.

Electrolux ESL 7310RO

Electrolux ESL 7310RO

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 26. februára 2015

Zakúpený v Andrea Shop

• Kvalitne umytie riadu aj s lacnejšími tabletami. Jednoduchá montáž. Nastaviteľný kôš už pri naplnenom koši ako mala jej predchodkyňa vôbec nechýba.
  • Dvojfarebná signalizácia na podlahe, super vec!
  • Extrémne zaschnutý hrniec s ryžou neumyla keď bol v rohu umývačky. Hocikde inde nemá problém zo žiadnym zaschnutým riadom.

Celkovo kvalitný výkon za rozumnú cenu.

Juro Juro

Pridané: 26. februára 2015

• zmesti sa do nej vela riadu ,aj velke hrnce
  • dostupna cena
  • za velke + pokladam aj to ze hore ma samostatný suplik na pribory a nie kos jak vacsina umyvaciek, kebo v kosi sa pribory dotykaju a urcite nie su tak perfektne umyte a nalestene

Tuto umyvacku sme kupili po obehnuti viacerých obchodoch, v ktorých sme sa nechali o vsetkom poucit. Dalej sme citali recenzie na internete a nekoniec sme sa rozhodli pre siemens. Umyvačku pouzivame uz 2 roky a mozem ju len odporucat, riady su krasne umyte a nalestene, najcastejsi program pouzivame auto. Umyvacku sme pripojili na teplu vodu, takze usetríme na elektrine, lebo umyvacka ju nemusi ohrievat a nakolko si sami ohrievame vodu plynom je to usporne a aj oplachovanie robí horucov vodou = dokonale umytie a nalestenie. Pri tejto umyvacke netreba mat ziadne predsudky a davat tam spinave riady, my len nahrubo zoskrabeme od jedla a sup do nej. Este by som podotkol ze sme vyskusali skoro vsetky dostupne kapsule na umyvanie a najlepsie sa nám v nej osvedcili jarove (Jar Platinum All in 1 Yellow&Blue), ktore su nepochybne do nej najlepsie ...skuste a uverite a daju sa kupit za vyhodne ceny. Urcite by som nevahal s kupou ani teraz takze odporucam!!! Vynikajuci pomocnik pre ludi co nechcu marnit zivot s drhnutim riadu

Beko DFN 6838

Beko DFN 6838

Danka Danka

Pridané: 25. februára 2015

(naposledy upravené 25. februára 2015)

• dostatočný výber programov
  • vynikajúci pomer kvalita - cena
  • päťročná záruka
  • Jedinou malou závadou bolo, že sa po skončení umývacieho cyklu sama nevypla, ale prístroju v tejto cenovej kategórii sa to dá odpustiť.

Tento model som mala asi tri roky a bola som s ňou veľmi spokojná. Ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Je samozrejmé, že silnejšie pripálené hrnce neumyje, to dokážu len umývačky v TV reklame, ale inak zvláda všetko super. Niektorí uvádzajú slabšie sušenie, ale keď som po skončení umývania otvorila dvierka a nechala riad vychladnúť v umývačke, tak bol o.k. Máme aj umývačku zn. Bosch, ktorá bola od tejto o dosť drahšia, ale nedá sa povedať, že by bol rozdiel v kvalite umývania. Kúpila by som si rovnaký model znovu.

Overený zákazník OKAY.sk Miro

Pridané: 24. februára 2015

• Vyborna praca
  • setrenie vodou
  • setrenie energii
  • Zatial nema .

Dobra kupa neznamej znacky .

Bosch SMV 69N40

Bosch SMV 69N40

Overený zákazník Senton Martin

Pridané: 24. februára 2015

Zakúpený v Senton

• vyborne vnutorne usporiadanie a variabilita, vratane priborovej zasuvky
  • vyborne technicke parametre za rozumnu cenu
  • skvely svetelny ukazovatel priebehu programu na podlahe
  • nízka hlučnosť (skoro vobec nepočuť že je zapnutá)
  • Veľa uložného priestoru a možnosť umývať aj veľké hrnce,alebo plechy
  • Spotreba len 6l vody
  • chýba Sk návod

Dobrá značka ,dobré vlastnosti .Neoplatí sa kupovať pod 500eur radšej priplatiť a kúpiť kvalitu. Bosch. je 1 na trhu. My sme spokojný umýva na 110 % aj s tabletami z Lídlu :-)