Najnovšie recenzie zo sekcie Umývačky riadu

Bosch SMV 48M10

Bosch SMV 48M10

Pridané: 21. augusta 2014

Produkt splna vsetky pozadovane vlastnosti za dobru cenu

Bosch SMS 58N98

Bosch SMS 58N98

Peter Peter

Pridané: 20. augusta 2014

• pomerne ticha
  • horny velky kos na pribory
  • lahko ovladatelna
  • mala spotreba vody a energie
  • Znacka BOSCH

• nízka hlučnosť
  • zásuvka na príbory
  • kvalitné umytie
  • veľa miesta na riad
  • senzor na znečistenie riadu
  • zatiaľ nepoznám

Výborný produkt. Určite odporúčam. Toto je naša 3.umývačka, predtým sme mali Electrolux a Philco, ktoré sa so Siemensom nedajú porovnať. Siemens je lepší. A tento produkt bol odporúčaná Testom pre spotrebiteľov.

Pridané: 17. augusta 2014

• pomerne ticha, umyva dobre aj pri rychlom programe
  • dvere nie je mozne nechat iba mierne pootvorene, aby sa umyvacka vo vnutri vysusila - su nastavene tak, ze sa same zatvoria

obaval som sa, ze kratky 30 min. program na 45C nebude stacit na dobre umytie, kedze umyvacky elektrolux funguju pri kratkom programe pri 70C, ale vysledky su zatial dobre. ine programy som este nevyskusal.

Marta Ressová Marta Ressová

Pridané: 15. augusta 2014

• Malá vejde se pod dřez.
  • Po 2.měsíci používání,jsem zjistila,že občas neotevře kaslík na tabletu..při opakování programu už ano.

Opravdu do této myčky doporučuji tekutý přípravek..používám program na méně znečištěné nádobí na 50 stupňů teploty.A prostě občas i tableta zůstane v kasliku i když otevře!

Overený zákazník M-elektro zdeno

Zakúpený v M-elektro

• malá - zmestí sa pohodlne do skrinky
  • v určitom momente je väčšia hlučnosť, zatiaľ neviem či to nie je porucha

umývačku riadu máme na chalupe a spĺňa všetko čo potrebujeme

Siemens SN 55N584

Siemens SN 55N584

Overený zákazník MALL.SK Zdeno Barta

• malá spotreba vody
  • rýchle programy
  • jednoduché osadenie do linky - náklon sa šteluje spredu
  • pekný dizajn
  • malá hlučnosť, máme spojenú kuchyňu s obývačkou a je to v pohode
  • predný displej - vidím, čo sa deje bez nutnosti otvárať dvierka
  • vrchná zásuvka na príbory
  • jednoducho nastaviteľná výška stredného koša - toto fakt často využijete, keď do spodného koša potrebujete dať veľký hrniec alebo pizza taniere
  • druhá poistná hadica na prívode vody, v prípade poruchy by sa mala zastaviť voda - toto našťastie zatiaľ nemám overené
  • privítal by som nejaký vrchný kryt na koše, ktorý by udržal ľahké veci na svojom mieste, napr. veká od dóz, tie sa umývať nedajú, lebo ich trysky rozhádžu po umývačke
  • na bokoch košov sú síce výklopné plastové kryty, ktoré používam na zafixovanie dóz, ale mohli by byť väčšie a na každom okraji, poprípade vyberateľný kryt na celý kôš (musíme si niekde niečo také kúpiť)

S touto umývačkou som zatiaľ spokojný, používame ju asi pol roka, zatiaľ využívame stále takmer iba jeden program, a to eco skrátený takmer na tretinu času, čo je 1 hodina 15 minút. Riad je čistý a suchý, ak po dokončení programu pootvoríme dvierka.
Iba na dnách obrátených šialok je niekedy trochu vody, ale to je prirodzené.
Toto je zatiaľ naša prvá úmývačka a musím povedať, že nám dosť "zmenila" život. Stačí mať dostatok riadov(my sme využili aj staré sady od starej mamy) a odpadne vám dlhé postávanie pri dreze, stále máte na linke čisto a poriadok, lebo špinavý riad hodíte do umývačky, zavriete dvierka a máte hotovo. Raz za dva-tri dni spustíte umývačku a po dokončení iba poukladáte riady do skriniek. Odporúčam každému! A určite ušetríte aj kopu vody. Skúste si pri umývaní riadu zapchať odtok z drezu a uvidíte, koľko miniete vody pri jednom ručnom umytí riadu. Táto umývačka minie iba okolo 6 litrov na jeden cyklus.

spokojna

Overený zákazník ELEKTRO diskont Overený zákazník

Zakúpený v ELEKTRO diskont

• Pekná, spoľahlivá, dá sa šupnúť pod pracovnú dosku
  • Eco umývanie by mohlo byť kratšie, ale kto sa ponáhľa sú tam rýchlejšie programy...

Odporúčam, dobry výber

Indesit DSG 051

Indesit DSG 051

Peter P.. Peter P..

Pridané: 13. augusta 2014

• za skvelu cenu super vyber
  • moznost uzamknutia pocas umyvacieho procesu

za skvelu cenu super vyber
kupili sme jednu domov a o mesiac aj priatelke.
postacuje pre 3-4 clennu rodinu. produkt sme kupovali pre jeho zaujimavu cenu ale napokon sme velmi spokojny. ovladanie je velmi jednoduche a zrozumitelne. mala spotreba priemerna hlucnost, akurat malym nedostatkom je ze pri umyvacom procese sa neuzamknu dvere ako napriklad na pracke.
za tuto cenu naozaj skvely vyber pre bezne slovenske rodiny

Anonym Anonym

Pridané: 13. augusta 2014

• pouzivam ju vyse pol roka
  • umyje krasne aj velmi zaspineny riad,panvice,pekace...
  • nemenila by som ju
  • za malo penazi velka spokojnost
  • nemam nic

-som s nou naozaj velmi spokojna,kupila som ju pred pol rokom za 280,-eur v kamennom obchode..
-drahsiu by som uz ani nechcela,ved naco???ked za tuto cenu mam skvelu UMR
-urcite by som ju odporucila znamym

Bosch SMS 53L18

Bosch SMS 53L18

Zuzka Zuzka

Pridané: 12. augusta 2014

(naposledy upravené 12. augusta 2014)

• Kvalitná značka,
  • Dobrá cena,
  • Nemá zbytočne veľa programov, ktoré by ma zmiatli, ale dostatok na to, aby som si vybrala na napr. viac znečistené - fľaše na zaváranie, alebo jemné sklo,
  • Veľmi tichá, keď pozerám TV ani ju nepočuť,
  • Nevidno na nej odtlačky rúk,
  • Návod už aj v slovenčine.
  • V predchádzajúcich recenziách bolo, že riad nieje úplne suchý, ale dá sa to nastaviť, poprípade pootvoriť po umytí dvierka, a je to.(Ja umývam len cez noc, a keď doumýva otvorím a ideme spať, ráno je všetko krásne a suché)
  • = sme veľmi spokojný
  • Objednávali sme cez hej.sk, majú zvláštnu komunikáciu so zákazníkom (v maily nám odpísali v češtine, že nieje na sklade, že príde za 10 dní, a dopravca nás o 4 dni kontaktoval,že tovar dovezie) = ale to je už recenzia na obchod hej.sk

Rozhodovala som sa hlavne podľa značky a recenzií. Odporúčam! Cena je veľmi solídna na kvalitu značky.

Bosch SPU 53M55

Bosch SPU 53M55

Overený zákazník Shoppie.sk maca

Pridané: 11. augusta 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

je super pomocnica v domácnosti

Siemens SR 26T890

Siemens SR 26T890

Milan Dubec Milan Dubec

Pridané: 9. augusta 2014

(naposledy upravené 9. augusta 2014)

• tichá,usporná,pekný vzhľad

Bosch SPV 43M00

Overený zákazník Andrea Shop Ivana

Pridané: 6. augusta 2014

Zakúpený v Andrea Shop

• Nema vobec funkciu hygienaplus, ktora bola na viacerych strankach uvedena a kvoli ktorej som ju kupovala. Umyvacku som vratila skor, nez som ju vobec vyskusala.

Cen je fajn ale Nema vobec funkciu hygienaplus, ktora bola na viacerych strankach uvedena a kvoli ktorej som ju kupovala. Umyvacku som vratila skor, nez som ju vobec vyskusala.

ELECTROLUX ESI 4500 LOX

ELECTROLUX ESI 4500 LOX

Overený zákazník Andrea Shop Alena

Pridané: 4. augusta 2014

Zakúpený v Andrea Shop

• ľahká inštalácia
  • tichý chod
  • 30 minútový program super
  • umývačka, aj keď je vstavaná, je parametrovo vhodná do nových kuchynských liniek. Ja mám 6-ročnú linku a hĺbka skriniek nebola 60 cm, tohto dôvodu teraz umývačka nejakých 1,5 centimetra vyčnieva, čo budeme musieť ešte doriešiť.

Ja som si vybrala na základe pomeru ceny a parametrov. Taktiež zohrávala úlohu značka produktu.

Siemens SN 25M289

Siemens SN 25M289

Overený zákazník HEJ.sk foker

Pridané: 3. augusta 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• tichá
  • priborova zasuvka (kosik by uberal miesto v spodnom kosi)
  • dvierka na drziaku tabletky nedrzia
  • jemne vyssia spotreba vody ako deklaruje vyrobca
  • niekedy nedokonale umytie
  • program Vario Speed

V podstate umyvacka ako kazda ina.O uspore energii sa velmi hovorit neda,spotreba vody je +/- taka ako pri rucnom umyti.Nepocitam s clankami,kde pisu 80L spotrebu na 1 rucne umytie(aj take som cital).Nepotrebuje to sice drahu teplu vodu ako pri rucnom myti ale musi si ju zase ohriat.Na vyuctovani to urcite nezbadate.
Vyhoda umyvacky spociva vo velkej uspore casu a energie cloveka.
Najuspornejsi program je ECO,10-12L spotrebu el.energie neviem.
Bohuzial medzi cca 15 umytiami sa uz 2x stalo ze bol riad spinavy.1x spadla tableta na spodok(dvierka na tbl drzia len silou vole) a druhy krat za to mohol asi program Vario Speed.Vsetky tieto programy su totalne zbytocne,stacilo by ECO a INTENZíVNY.
Ocakavali sme jednoznacnejsie vysledky,miesto toho musime skusat co ktory program robi.Tabletky odporucam davat priamo do rucky strednej zasuvky.
Dajme tomu spokojnost

Bosch SPV 40E00

Bosch SPV 40E00

Overený zákazník Senton petersen

Pridané: 28. júla 2014

Zakúpený v Senton

• spoľahlivá značka
  • nebol dodaný slovenský návod

odporúčam ostatným

Overený zákazník MALL.SK Ondrej Vašš

Pridané: 28. júla 2014

• Tichá, umýva perfektne, aj počas kratších programoch.

Dobrá cena